Kurzy účetnictví pro začátečníky ve výhodném balíčku

Začátky mohou být složité… Proto jsme připravili výhodný balíček se vzdělávacími kurzy z oblasti účetnictví pro začátečníky. Online kurzy znamenají podporu, materiál, ke kterému se začínající účetní může kdykoliv vrátit. Mohou být velmi dobrým a zejména rychlým pomocníkem při používání nových znalostí v praxi.

Veškeré online kurzy, které pořádáme jsou pojaty prakticky a nabízí velké množství příkladů z praxe. A kurzy účetnictví pro začátečníky nejsou výjimkou. Navíc Videolektor.cz nabízí balíček 4 základních a 4 bonusových kurzů za cenu 4 792 Kč s DPH. A to je velmi příznivá cena. Samostatně byste totiž každý z kurzů pořídili za 1 997 Kč s DHP.

V každém z osmi kurzů se během čtyř hodin dozvíte informace důležité ke zpracování základních účetních operací, které využijí nejen začátečníci, ale také zkušenější účetní, kteří si potřebují oživit základní postupy své práce.

Balíček online účetních seminářů pro začínající


Ve výhodném balíčku dostanete k dispozici tyto kurzy účetnictví pro začátečníky:

základní

bonusové

 

Výhody online vzdělávacích kurzů

A to nejen pro začátečníky. 😉

  • Kdykoliv se k tématu můžete vrátit, znova si pustit důležitou část. Nejste odkázáni jen na své poznámky.
  • Nemusíte nikam kvůli novým znalostem jezdit – pro spuštění kurzu potřebujete pouze internet.
  • K dispozici máte i dokumenty, které se k tématu kurzu vztahují a prezentaci od lektora. Veškeré tiskové materiály si můžete snadno uložit a vytisknout.
  • Kurz si jako video nebo MP3 můžete stáhnout a poté poslouchat školení při jízdě autem nebo třeba v hromadné dopravě.
  • I v prostředí online vzdělávání, máte možnost se zeptat na věci, kterým jste úplně neporozuměli. Slouží k tomu naše online poradna. Pokud vám něco není ve videu jasné, stačí do ní dotaz vložit.

Nabízíme i další výhodné balíčky s tématy z účetní praxe:

Balíček pro neziskové organizace

Balíček kurzů k mezinárodním účetním standardům (IFRS)